כתיבת סיפורי חיים | ספר זכרון > מדוע אנחנו?
 
  מדוע לפנות לדפי חיים?

בגלל הניסיון הרב והכישורים בתחום הראיונות והכתיבה של ספרי ביוגרפיה, סיפורי חיים ואלבומים מדברים.

בגלל הידע שצברנו בעריכה, בהפקה ובהוצאה לאור של ספרי זכרונות.

בגלל כל אלה יש לנו יכולת להפוך סיפור חיים לסיפור סוחף ומרתק.

בגלל היחס האישי: אנחנו מלווים אותך ומעניקים לך יעוץ מקצועי והדרכה בכל שלב, החל בפגישה הראשונה וכלה בהפקת הספר. אנחנו נותנים מענה לצרכים ולמאווים הייחודיים שלך כפי שיוגדרו לנו.

בגלל האיכות והמקצועיות: הטקסטים היוצאים מדפי חיים הם מוקפדים, הן מבחינת הניסוח והסגנון והן מבחינת העריכה וההגהה. המעצבים הגרפיים הם בעלי ניסיון רב בהוצאות ספרים. אנחנו מפיקים חוברות זיכרון וספרים בהדפסה איכותית, בבתי דפוס המצויידים במכונות המשוכללות והחדישות ביותר, והתוצאה הינה: חוברת או ספר זיכרון איכותי או אלבום יוקרתי ומרשים.

בגלל המחיר ההוגן, שנקבע בהתאם לאופי ולהיקף העבודה.


לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר לחצו כאן

"מדורת השבט" - אירועי מורשת משפחתית ודפי חיים - כתיבה והוצאה לאור של סיפורי מורשת וספרי זכרונות - מעניקים לכם ספר מורשת לדורות הבאים משולב באירוע משפחתי בלתי נשכח, עכשיו בהנחה של 25 אחוזים.
 
 
"זה קרה בהפוגה הראשונה של מלחמת העצמאות. את אותו יום ארור, ה-22 ביוני 1948, לא אשכח לעולם. היה זה ערב נחמד. מזג אוויר של טרם קיץ, ורוח קרירה נשבה מהים. אימא לקחה כיסא והתיישבה מחוץ לבית שלנו, ברחוב עמק יזרעאל 69. התיישבתי לידה והתבוננו בקו הרקיע. במרחק של כשני קילומטרים בכיוון הים היתמר עשן שחור וסמיך. השמיים התקדרו וכוסו ערפילים כבדים ושחורים. האווירה העכירה. רוחות רעות נשבו מהים. אימא ואני עקבנו בדריכות ובחרדה. הרגשנו שמשהו נורא מתרחש. לפתע, מאי-שם, הופיע דודי ישראל, מטונף ופניו שחורות מפיח. אימא, המומה, פלטה צעקה, וישראל שם את כף ידו על פיה והיסה אותה. בקול חנוק מדמעות הוא סיפר שרק לפני דקות אחדות עזב את האנייה המופגזת, לאחר שנוכח לדעת שאפסה כל תקווה ושהעסק אבוד. הוא נראה סחוט ועל סף בכי. מאודי לא ראיתי אותו במצב כזה, שבר כלי."

(יוסי שגדל בשכונת פלורנטין משחזר בספר זכרונות שלו את פרשת אלטלנה)
 


אורלי עמית כותבת סיפורי חיים, ספרי ביוגרפיה וספרי מתנה בצורה אמינה, מרתקת ומקצועית,
מוציאה לאור ספרי זכרונות מעוצבים וסיפורים אישיים
צלצלו עכשיו  054-4546493  אורלי עמית

 


פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים