כתיבת ביוגרפיה, סיפורי חיים, זכרונות וספרי מתנה

כתיבת ביוגרפיה, סיפורי חיים, זכרונות וספרי מתנה

אם יש לך סיפור חיים שטרם סופר, אם יש לך מורשת, אם בליבך נצורים זיכרונות שחשוב לך להנחיל לדורות הבאים, אם יש לך סודות שהגיע הזמן לחשוף אותם למשפחה ולחברים – צוות דפי חיים עומד לרשותך על מנת לכתוב, לעצב, להפיק ולהביא לדפוס את סיפור חייך.

כתיבת ביוגרפיה היא מסע אל העבר, מסע נוסטלגי מרתק ולעיתים מטלטל לתוך זיכרונות, עדויות, רשמים, רגשות וצמתים חשובים בחיים. אנו נלווה אותך ליווי אישי ומקצועי על מנת להבטיח שהספר שייצא לאור באמצעותנו יהיה איכותי, כתוב היטב, משקף, אסתטי, מעניין, מדויק ומכובד.

אהבות חיי- סיפורה של אליס לוי

היתרונות שלנו

  • כתיבה איכותית – דפי חיים מציעה לך כתיבה מיומנת, קולחת ורהוטה על ידי העיתונאית והעורכת הלשונית אורלי עמית.
  • ניסיון – מאחורי אורלי עמית ניסיון של שנים בכתיבה, בהפקה ובהוצאה לאור של סיפורי חיים, סיפורים קצרים, זכרונות וספרי מתנה, שהפכו לספרי איכות, הראויים להימסר כמתנה וכמזכרת לדורות הבאים ולחברים.
  • שירות וליווי אישי ומקצועי – בדפי חיים נעניק לך ליווי אישי מא׳ ועד ת׳. אורלי עמית תלווה את תהליך יצירת הספר מהפגישה הראשונה ועד לקבלת הספרים ליד.
  • עריכה מדעית – הספרים שאנו מוציאים לאור עוברים עריכה מדעית על מנת לבדוק תאריכים ואירועים היסטוריים והמידע המופיע בהם מעוגן היטב בעובדות.
  • עיצוב גרפי – כל ספר שיוצא בהוצאת דפי חיים מקבל עיצוב גרפי ייחודי ומקורי, שהופך כל ספר למתנה אישית.
  • יחס אדיב ונעים – כתיבת ביוגרפיה מחייבת שיתוף פעולה ופתיחות בין הכותב לבין גיבור הסיפור. שנים ארוכות של קריירה עיתונאית מאפשרות לאורלי עמית ראיין באווירה נינוחה ונעימה ולשמוע סיפורי חיים, שלעתים מסופרים רק בחדרי חדרים, מתוך אמפתיה ואהדה למספר.
  • סודיות – כל הסודות שלך שמורים עמנו. מידע שעלה במהלך הראיון ואין לך עניין לחשוף ולהנציח – לא ייכתב ולא "ידלוף" בדרך אחרת.

הפקת ספר מתנה

ספר מתנה שהעניקו צוות העובדים וחברי ההנהלה של מכללת הדסה בירושלים לנשיאה פרופ' נאוה בן-צבי שפרשה לאחר שלוש עשרה שנות כהונה. ספר מזכרת  מעוצב  עיצוב ייחודי, הכריכה בעבודת יד, והוא מכיל ברכות, תודות ואנקדוטות. ספר חד-פעמי שהוא מזכרת לעד.

 

הפקת אלבום תמונות מדבר

ספר אלבומי מיוחד הכולל סיפור חיים של משה מדינה, צאצא למגורשי ספרד, שנולד בתל אביב, ב-1936, והוא מכיל גם תמונות משפחתיות למזכרת.

 

אז כל עוד הזיכרון חי בליבך – אנו ממליצים לך להנציח אותו,

אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולתאם פגישת היכרות