מדוע אנחנו

מדוע אנחנו

מדוע לפנות לדפי חיים?

בגלל הניסיון הרב והכישורים בתחום הראיונות והכתיבה של ספרי ביוגרפיה, סיפורי חיים ואלבומים מדברים.

בגלל הידע שצברנו בעריכה, בהפקה ובהוצאה לאור של ספרי זכרונות סיפורים אישיים.

בגלל כל אלה יש לנו יכולת להפוך סיפור חיים לסיפור סוחף ומרתק.

בגלל היחס האישי: אנחנו מלווים אותך ומעניקים לך יעוץ מקצועי והדרכה בכל שלב, החל בפגישה הראשונה וכלה בהפקת הספר. אנחנו נותנים מענה לצרכים ולמאווים הייחודיים שלך כפי שיוגדרו לנו.

בגלל האיכות והמקצועיות: הטקסטים היוצאים מדפי חיים הם מוקפדים, הן מבחינת הניסוח והסגנון והן מבחינת העריכה וההגהה. המעצבים הגרפיים הם בעלי ניסיון רב בהוצאות ספרים. אנחנו מפיקים חוברות זיכרון וספרים בהדפסה איכותית, בבתי דפוס המצויידים במכונות המשוכללות והחדישות ביותר, והתוצאה הינה: חוברת או ספר זיכרון איכותי או אלבום יוקרתי ומרשים.

בגלל המחיר ההוגן, שנקבע בהתאם לאופי ולהיקף העבודה.

"הערכתי ותודתי על עבודתך הטובה והמקצועית. על המסירות והתרומה לכתיבת הספר מודה לך מאוד.״  דקל משה

"זה קרה בהפוגה הראשונה של מלחמת העצמאות. את אותו יום ארור, ה-22 ביוני 1948, לא אשכח לעולם. היה זה ערב נחמד. מזג אוויר של טרם קיץ, ורוח קרירה נשבה מהים. אימא לקחה כיסא והתיישבה מחוץ לבית שלנו, ברחוב עמק יזרעאל 69. התיישבתי לידה והתבוננו בקו הרקיע. במרחק של כשני קילומטרים בכיוון הים היתמר עשן שחור וסמיך. השמיים התקדרו וכוסו ערפילים כבדים ושחורים. האווירה העכירה. רוחות רעות נשבו מהים. אימא ואני עקבנו בדריכות ובחרדה. הרגשנו שמשהו נורא מתרחש. לפתע, מאי-שם, הופיע דודי ישראל, מטונף ופניו שחורות מפיח. אימא, המומה, פלטה צעקה, וישראל שם את כף ידו על פיה והיסה אותה. בקול חנוק מדמעות הוא סיפר שרק לפני דקות אחדות עזב את האנייה המופגזת, לאחר שנוכח לדעת שאפסה כל תקווה ושהעסק אבוד. הוא נראה סחוט ועל סף בכי. מאודי לא ראיתי אותו במצב כזה, שבר כלי."
(יוסי שגדל בשכונת פלורנטין משחזר בספר זכרונות שלו את פרשת אלטלנה)

אז כל עוד הזיכרון חי בליבך – אנו ממליצים לך להנציח אותו,

אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולתאם פגישת היכרות